HAKKIMIZDA


  HAKKIMIZDA

     
  Kayra Havuz 2000 yılında   ilk faaliyet alanı olarak iç ve dış mekan şelale, yapay kaya ve havuz alanlarında çalışmalarına başlamıştır.     Kayra Havuz dört yıllık AR-GE çalışmasını 2004'da tamamlayarak birebir doğal kaya kopyalamasıyla mekanınızda görmek istemeyeceğiniz harç ,kireç ,işçi ,gürültü ve zaman kaybı gibi olumsuzlukları ortadan kaldırarak gerçek ve doğa harikası şelaleler ve havuzlar yapmaya başlamıştır. Birebir doğal kaya kopyalamasıyla alanında tek olup, kısa zamanda pek çok işe imzasını gururla atmıştır. Bu alanda kendisine haklı bir yer edinmiştir.


     Çalışmalarımızı her geçen gün genişleterek yapay kaya, yapay kaya şelaleler, göletler, kemerler, mağaralar, duvar kaplamaları ,fiskiyeli havuz ve peyzaj işleri alanlarında  faaliyet göstermekteyiz.

     
     Kayra Havuz olarak yılların vermiş olduğu deneyimle büyük park alanlarından bahçelere , restaurant ve kafelerden ev içi uygulamalara kadar ihtiyaç duyulan her türlü iç ver dış mekanda uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında insanların hem gözlerini hem de gönüllerini fetheden eserler yapmaya devam etmekteyiz.
                 
     
                                                                                                                                                                                                                                              KAYRA HAVUZ